Освячення Великодніх кошиків у мікрорайоні Червона Гора м. Бердичева.

07.05.2013

Пасхальне торжество життя обіймає весь світ і наповнює серця неземним світлом благодатної радості. Щорічно на Великдень мешканці мікрорайону Червона Гора зустрічають поблизу місця забудови Свято-Успенської церкви благочинного Бердичівського округу, настоятеля Свято-Миколаївського собору протоієрея Віталія Бойкова та настоятеля майбутнього храму протоієрея Роман Бойкова. На світанку вони освячують пасхальні приношення.

Обабіч багатометрового шляху стоять, наче велика родина, червоногірці: старенькі і юні, колеги та сусіди, знайомі й незнайомці. Після окроплення святою водою запашних пасок та барвистих крашанок обличчя людей стають на диво схожими: їх єднає світла радість, широкі посмішки та глибоке розчулення. «Христос Воскрес! – Воістину Воскрес!» І звучить у серцях Пасха Христова! У кожного – особисте переживання Великодня. Сім’я Іськових: дві бабусі, дідусь, дочка та онучка – радіють, що діждалися улюбленого свята: «Хочеться, щоби в усіх були здоров’я, щастя і добро». Маленька Настуня зустрічає Великдень із раннього дитинства. Разом із бабусею Галею пече паски та фарбує крашанки. Після освячення додому поспішають щасливі, трепетно оберігаючи вогники свічок…

Лариса Ерфан та Вікторія Вострикова з великою любов’ю прикрашали свої пасхальні кошики, які вийшли напрочуд гарними, наче витвори мистецтва. Пасху зустрічають із рідними та близькими: «Оселі прибрані, стіл накритий. Прийдемо – будемо святкувати. Такий день, що всі радіють єдиним серцем!»

Привітавши місцеве населення, священики попрямували до військовослужбовців. Спочатку відвідали Бердичівську 26-у артилерійську бригаду. На майданчику вишикувався особовий склад на чолі з командиром – полковником Андрієм Малиновським. Окроплені святою водою, стримані солдати та офіцери щиро посміхалися: чудові відчуття! Цього дня до звичайного меню включили пасхальне частування, приготоване працівниками їдальні військової частини.

З нетерпінням чекали священиків і в 307-му окремому батальйоні радіоелектронної боротьби 8-го Армійського корпусу, що в мікрорайоні Елінг (командир Павло Соколов). Святі отці зустрілися з особовим складом військової частини А0804 у солдатській їдальні і благословили приготовані пасхальні страви.

Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков привітав військовослужбовців зі Світлим Воскресінням Христовим і побажав Божої милості та радості, здоров’я духовного і фізичного.

Багатьом із них цей день навіює теплі спогади святкового торжества у сімейному колі. Нехай же здійсняться всі надії та прагнення наших захисників, нехай переможний дух радості і світла супроводжує військових та їхні родини!

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Освячення Великодніх кошиків у мікрорайоні Червона Гора м. Бердичева.