Парафія Свято-Успенського храму с. Осикове отримала від військових Подяку за волонтерську допомогу

17.01.2024

Парафія Свято-Успенського храму с. Осикове Бердичівського благочиння Житомирської єпархії Української Православної Церкви отримала від військових Подяку за постійну волонтерську допомогу.

Повномасштабна війна об’єднала й згуртувала українців у єдиному прагненні зберегти незалежність держави, захистити рідну землю. З перших днів російського вторгнення парафіяни Свято-Успенського храму с. Осикове (настоятель – протоієрей Олександр Худяков) допомагають Збройним Силам України, вимушеним переселенцям і тим, хто постраждав від воєнного лихоліття.

Релігійна громада сільського храму підтримує захисників України молитвами і добрими справами. Парафіяни надають військовослужбовцям всебічну гуманітарну допомогу. Зокрема, підтримують школу підготовки спеціалістів радіоелектронної розвідки, надсилаючи вантажі з продуктами харчування, картоплею та іншими овочами, засобами гігієни і миючими засобами та перераховуючи кошти. Серед останніх благодійних ініціатив – колядування у Різдвяні дні для допомоги ЗСУ.

Нещодавно Свято-Успенська парафія передала військовим 6000 гривень для придбання запчастин для ремонту техніки. Тринадцятого січня, у суботу після Різдва Христового і перед Богоявленням, начальник школи спеціалістів радіоелектронної розвідки військової частини А3508 підполковник Олександр Гаук вручив парафії Подяку «за внесок у забезпечення обороноздатності України та підтримку її Збройних Сил – волонтерську допомогу військовослужбовцям».

«Це подяка всім, хто вносить свою лепту у допомогу ЗСУ. Подяка кожному парафіянину храму, всій нашій духовній родині, яка крок за кроком, прагне наблизити Перемогу України», – зазначив протоієрей Олександр Худяков.

Нехай Господь віддасть сторицею небайдужим людям за добрі справи! Божої допомоги та захисту нашим мужнім воїнам!

Пресслужба Бердичівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ.
Роздiл: 
Новости Благочиний