15.08.2012

Парафіяльні збори в селі Жеребки.

По благословінню Високопреосвященішого Никодима архієпископа Житомирського і Новоград – Волинського були проведені загальні парафіяльні збори в селі Жеребки.

Нещодавно в селі з’явився свій храм, осередок духовного життя на селі. Попри намагання деяких окремих конфесійних груп храм все таки з’явився. Село переживає нелегку конфесійну ситуацію, діють прибічники невизнаного київського патріархату. Це і підриває єдність церковної общини села Жеребки. Згадуються євангельські слова Господа: «Аз же тебе глаголю, яко ты еси Петр, и на сем камени созижду Церковь Мою и врата адова не одолеют ей (Мф 16:18).

Збори були проведені під головуванням благочинного Чуднівського округу протоієрея Андрія Змієвського та настоятеля храму села Жеребки ієрея Віктора Шапара. Були проведені збори общини та вирішені деякі організаційні питання.

Прес-служба Чуднівського округу.