Пасхальне свято в Новогуйвинську.

10.05.2013

Багато у світі знаменних подій, та найголовніша – Воскресіння Христове. Це велике християнське свято, тріумфальний день православної віри, знамення перемоги Господа над гріхом і смертю, початок буття нового світу, спокутуваного і освяченого Господом Ісусом Христом.

У переддні Великодня ретельно готувалися до цієї події учні недільної школи, що діє при храмі Святого преподобного Сергія Радонезького в селищі Новогуйвинському Житомирського району Житомирської області.

На другий день Світлого Христового Воскресіння вихованці недільної школи привітали всіх прихожан пасхальною виставою «Теремок». По закінченню привітань настоятель храму о. Димитрій роздав пасхальні подарунки дітям. Великою несподіванкою і радістю для дітей було благословіння батюшки піднятися на дзвіницю. Довго лунав у селищі великодній передзвін. Він був по-особливому грайливий і веселий у виконанні дітей разом з настоятелем храму!

Прес-служба Житомирського районного благочиння.

Пасхальне свято в Новогуйвинську.