По святинях Житомирського району вирушили дітки недільної школи Свято–Покровського храму с. Гальчин.

05.07.2013

2 липня 2013 року, з благословіння Високопресвященнішого Никодима архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, недільна школа села Гальчин, Андрушівського благочиння, здійснила паломницьку поїздку по святинях Житомирського району.

Перед поїздкою настоятель Свято–Покровського храму с. Гальчин ієром. Макарій Гаврилів відслужив молебень.

Недільня школа відвідала в першу чергу Свято-Анастасієвський ставропігіальний жіночий монастир, де була відслужена заупокійна літія, на могилі схімонахині Рафаїли, після чого діти приклонилися до святих ікон які находять в храмі в честь Преподобного Серафима Саровського. Також був відслужений молебень коло Подільської ікони Пресвятої Богородиці, по закінченню молебня ієрей Святослав Гаврилів, який очолив паломницьку поїздку помирував маслом від лампади Пресвятої Богородиці.

Наступною зупинкою був Спасо-Преображенський Тригірський чоловічий монастир, де дітям розповіли про історію Тригірського монастиря, про Тригірську чудотворну ікону Божої Матері, також був відслужений молебень, і діти приклонившись до чудотворної ікони помазались від Неї святим миром.

Кінцевою зупинкою, діти відвідали кафедральний собор міста Житомира, де вони також приклонися до святинь які находяться в соборі.

По закінченню поїздки ієрей Святослав побажав дітям зміцнення їхніх духовних сил, побажав щоб кожен з них почерпнувши в цей день благодаті Божої, зуміли цю благодать зберегти в собі, і приумножити її.

Прес-служба Андрушівського благочиння.