Правлячий архієрей очолив заупокійну літургію та чин похорону протоієрея Ігоря Пєшко!

13.02.2019

13 лютого 2019 року, У Свято-Миколаївському храмі селища Гульськ відбулась заупокійна Божественна літургія за спочилим настоятелем місцевого храму протоієреєм Ігорем Пєшко. Богослужіння очолив керуючий Житомирською єпархією Високопреосвященніший митрополит Никодим.

За богослужінням Владиці співслужили окремі отці благочинні, а також священики Новоград-Волинського благочиння та інших благочинь Житомирської єпархії.

Після завершення літургії у храмі відбувся чин поховання спочилого настоятеля, отця Ігоря. На молитву у цей день, окрім духовенства зібрались рідні священика та сотні мирян не тільки із Гульська, але і здалеку.

Наприкінці чину похорону Владика звернувся із словом співчуття та настанови до присутніх у храмі.