28.08.2012

Православна молодь взяла участь у відзначенні Дня державного прапору України.

В рамках відзначення Дня державного прапору України за ініціативою управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради було проведено ряд патріотично-виховних молодіжних заходів. Спортивна громадськість міста з числа вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, їх тренерів, відомих в місті спортсменів на стадіоні «Авангард» урочисто підняли державний символ України. Серед тих, кому було надано це право був чемпіон області з волейболу, вихованець недільної школи Свято-Троїцького кафедрального собору та пономар храму Хоптюк Андрій.

Православна молодь взяла участь у відзначенні Дня державного прапору України.

В день державного свята на приміщенні Молодіжного центру було вивішено десятиметрове жовто-блакитне полотнище як символ Державного прапору. Акція покликана привернути увагу новоград-волинців до державного символу.

Активісти молодіжного клубу активного покоління «NIKA», штаб яких розміщується на території парафії Святих Царських мучеників і страстотерпців, на центральній вулиці міста провели акцію «Люби та знай свій рідний прапор». Православна молодь роздавала перехожим вітальні листівки та жовто-блакитні символічні стрічки.

В центральній дитячій бібліотеці було проведено патріотично-виховна година «Велика і свята – моя ти рідна Україна». Також було підведено підсумки конкурсу на креативне виготовлення прапору. Переможцями стали молодіжний клуб «NIKA» та гурток початкового технічного моделювання ЦНТТУМ, які отримали дипломи та подарунки від управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.

За матеріалами офіційного сайту м. Новограда-Волинського.