Преподобний Отче Онуфріє моли Бога за нас.

25.06.2012

Престольне свято Святого Преподобного Онуфрія Великого у с. Юрівка, що на Любарщині, відзначилось іще однією значущою подією для любарчан - приїздом Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського.

Архіпастирська молитва у Юрівці.Архіпастирська молитва у Юрівці.

Владику радо вітали знову на любарській землі беручи у нього благословіння, як у свого Архіпастира, підкреслюючи свою любов та відданість. Під омофором Високопреосвященнішого Владики звершилась Божественна Літургія, у співслужінні духовенства, як любарського округу, так і запрошених священників із інших благочинь.

Благодаттю наповнювався храм з кожним молитвоспівом, піднімаючи духовний настрій цього святкового дійства. Святковою Хресною ходою і щирим вітанням від дорогого Владики Никодима, яке він возніс настоятелю, гостям та прихожанам храму і закінчилась ще одна Святкова служба на Любарщині.

Прес-служба Любарського округу.

Архіпастирська молитва у Юрівці.