Престольне свято у Попільні

22.12.2013

19 грудня, у день пам’яті святителя Миколая – архієпископа Мір Лікійських, чудотворця, у Свято-Миколаївському храмі селища Попільні зібрались не лише прихожани, а й чимало гостей із навколишніх сіл. І не дивно, адже цього дня у райцентрі відзначали престольний празник.

Спершу відслужили водосвятний молебень з читанням акафіста святителю Миколаю, а потім благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис у співслужінні настоятелів Голуб’ятинського і Корнинського храмів протоієреїв Андрія Гороцюка та Михаїла Сопця звершив святу Божественну літургію.

Чимало бажаючих мали змогу причаститись святих Божественних Таїн. Серед причасників було немало і дітей.

Характерно, що у свято Миколая завжди особливо багато у храмі дітей. І не лише вихованців дитячої недільної школи, які, як правило, відвідують усі святкові та недільні Літургії, а й тих, хто тільки-но стає на шлях віри в Господа і Спаса нашого Ісуса Христа. Як часто це буває у нас на свята, нарівні з дорослим хором співав дитячий.

Звісно ж, жодної дитини настоятель храму не залишив цього дня без гостинця – кожен хлопчик та дівчинка, враховуючи і немовлят, одержали ласощі.

Під час проповіді отець Петро зачитав звернення Митрополита Київського і всієї України Володимира, в якому Блаженнійший закликає всіх до миру і злагоди в цей непростий для нашої держави час. А по закінченні Божественної літургії відслужили молебень про примноження любові.

Завершилося святкування хресним ходом навколо храму.

Йдучи до дому, кожен зміг набрати освяченої цього дня води у церковній криниці.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Престольне свято у Попільні