Престольне свято у селі Лисівка Попільнянського району.

22.09.2013

19 вересня престольне свято відзначали у Свято-Чудо-Михайлівському храмі села Лисівка Попільнянського району. Хоч знаходиться храм у пристосованому приміщенні, однак відчувається в ньому особлива благодать.

Деякі ікони, яким, як свідчать перекази, понад двісті років, перевезли сюди переселенці із храму у Великих Кліщах Народицького району. А віднедавна тут з’явився камінь із святої гори Афон.

На свято до Лисівки зійшлися місцеві жителі, а також священики з сусідніх парафій. Божественну Літургію за участю духовенства району очолив благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис.

Вітаючи присутніх зі святом, отець Петро, зокрема, зазначив, що храм у Лисівці – це справді духовне джерело, здатне творити чудеса.

Настоятель храму ієрей Володимир Андрощук, вітаючи благочинного і священиків з інших парафій та прихожан, подякував усім за спільну молитву, а священикам за духовну підтримку, побажав доброго здоров’я та довгого віку і Божого благословіння.

Після Божественної літургії звершили хресний хід навколо храму. А завершилося святкування спільною трапезою.

Прес-служба Попільнянського благочиння.