Престольне свято у селі Сали.

02.08.2012

В перший день липня значну кількість гостей зустрічав настоятель церкви с.Сали, що на Черняхівщині, ієрей Олег Тихоненко. Цього дня Свята Православна Церква вшановує пам'ять преподобного отця нашого Серафима Саровського, а місцева парафія ще й своє престольне свято.

Престольне свято у селі Сали.Престольне свято у селі Сали.

Літургії передував водосвятний молебень, який звершив духівник благочиння протоієрей Володимир Ковальчук. Саму Божественну Літургію в співслужінні духовенства округу очолив благочинний Черняхівського району архімандрит Климент (Пінчук). Окрасою Богослужіння став клірик Свято-Іаковської церкви м.Житомира диякон Павло Костюк.

Також помолитись до преподобного Серафима прибув народний депутат України Микола Миколайович Рудченко, який неодноразово допомагав парафії.

Хочеться відмітити, що, завдяки селищному голові, цей день почали відмічати не тільки як храмове свято, але й офіційно як свято села.

Прес-служба Черняхівського округу.

Престольне свято у селі Сали.