Престольне свято в Озерному!

26.05.2019

24 травня 2019 року, в день пам'яті святих рівноапостольних Мефодія та Кирила учителів словенських, по благословінню Високопреосвященнішого Никодима архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського у храмі, що знаходиться на межі селища Озерне і села Скоморохи відзначили престольне свято. У божественній літургії співслужили 12 священників.

Служба пройшла у святковому настрої, в цей день у храм прийшло багато віруючих не тільки із Озерного і Скоморох, а і з більш віддалених населених пунктів і навіть із Житомира. Серед учасників богослужіння було багато тих, хто приступив до Святих Христових Таїн. Літургія завершилась урочистою хресною ходою навколо храма.

Після служби настоятель Дмитро Новицький запросив всіх на святкову трапезу, яка була заздалегідь приготовлена у трапезній неподалік. Ця традиційна трапеза проходить щороку в день престольного свята храму. Зважаючи на те, що в цьому році день пам'яті святих рівноапостольних Мефодія та Кирила випав на п'ятницю, всі страви були пісними.

Прес-служба Житомирського благочиння.