Престольне свято в смт. Новогуйвинське.

11.10.2011
Престольне свято в смт. Новогуйвинське.

8 жовтня 2011 року, в суботу, відбулося престольне свято в смт. Новогуйвинське в честь прп. Сергія Радонежського. Святкову службу очолив благочинний Житомирського районного округу прот. Богдан Лядобрук.

Йому співслужили: прот. Володимир Гнатюк, ієреї : Дмитрій Новіцький, Олександр Захарчук, Дмитрій Подейко, Орест Семотюк та настоятель храму священник Дмитрій Терещук.

У хресній ході, з нагоди свята, взяли участь керівники селища та ремонтно-механічного заводу смт. Новогуйвинське. Престольне свято в смт. Новогуйвинське.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулись благочинний Житомирського районного округу отець Богдан та директор заводу Бутенко Сергій Григорович, який був іменинником у цей святковий день.

Настоятель храму ще раз подякував трудовому колективу заводу за величну церковну споруду та підтримку її в належному стані, а також запросив на наступні свята.

Прес-служба Житомирського районного округу

Престольне свято в смт. Новогуйвинське.Престольне свято в смт. Новогуйвинське.Престольне свято в смт. Новогуйвинське.Престольне свято в смт. Новогуйвинське.Престольне свято в смт. Новогуйвинське.Престольне свято в смт. Новогуйвинське.