Престольне торжество у Харитонівці

04.08.2024

4 серпня 2024 року, в день пам'яті святої рівноапостольної мироносиці Марії Магдалини, по благословінню Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, відбулася святкова літургія в с. Харитонівка Коростишівського благочиння.

Очолив богослужіння благочинний Коростишівського округу протоієрей Діонісій Грицаюк, в співслужінні духівника, кліриків та гостей свята у священному сані.

За літургією були піднесені особові молитви за мир в Україні, за здоров'я воїнів та за постраждалих внаслідок військових дій, також за упокій всіх полеглих воїнів і усіх загиблих християн.

Після Божественної літургії благочинний округу звернувся до духовенства та гостей свята з поздоровленнями на честь храмового святаю.

Прихожанами храму була приготовлена святкова трапеза, яку розділили духовенство та гості свята.

Пресслужба Коростишівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ.