Пресвятая Богородице спаси нас.

27.08.2012

Пресвятая Богородице спаси нас.Пресвятая Богородице спаси нас.

26 серпня 2012 року, керуючий Житомирською єпархією, архієпископ Никодим, відвідав смт.Романів. Парафіяни Романівського округу зібралися для освячення церковної новобудови і всі радо та доброзичливо з квітами зустрічали люблячого Владику.

Своїм приїздом архієпископ Никодим благословив священнослужителів і прихожан. За сприянням мецената заступника голови обласної державної адміністрації Миколи Миколайовича Дейсана та інших помічників в Романові була побудована капличка на честь Успіння Божої Матері.

Архієпископ освятив новозбудовану капличку. На завершення Владика привітав усіх зі святом, подякував Миколі Миколайовичу та всім причетним людям до будівництва каплички, та всім присутнім, що були на цьому освячені.

Пресвятая Богородице спаси нас.Пресвятая Богородице спаси нас.

Микола Миколайович Дейсан від свого імені та всіх присутніх висловив свою подяку архієпископу Никодиму за приїзд та освячення каплички. Парафіяни Романова та усього округу вдячні за такий внесок для їхньої громади, тому що Матір Божа завжди буде з ними перебувати і проводжати їх в добру дорогу.

По дорозі в Житомир, Владика Никодим відвідав Свято-Успенський храм смт. Романова, в якому несе священицьке служіння благочинний округу, протоієрей Василій Мартинів.

Прес-служба Романівського округу.

Пресвятая Богородице спаси нас.