Причастя малюків.

03.09.2013

26 серпня, в понеділок, у Новоград-Волинському обласному спеціалізованому будинку дитини було Святих Тіла і Крові Христових причастилися 34 маленьких православних християн.

Завдяки медпрацівниці будинку дитини, хрещеній мамі та постійній учасниці Троїцької молодіжки було підготовлено все необхідне для звершення Таїнства до приходу священиків.

Святково одягнені малюки радо зустріли священиків Свято-Троїцького кафедрального собору: прот. Валентина Мороза, прот. Валентина Пелешка, пртд. Миколая Мізерного та своїх хрещених батьків.

Після причастя хрещені батьки з малюками підійшли за благословенням та духовними порадами до архієрейського намісника собору прот. Валентина Мороза.

Хрещені батьки добре розуміють всю ступінь відповідальності за духовне виховання своїх похресників, тому чотири рази на рік, в період постів, у заздалегідь назначений день приходять до будинку дитини для спільної молитви та причастя немовлят. Окрім цього, моляться за своїх духовних дітей у домашніх молитвах. Незважаючи на свою зайнятість, знаходять вільні хвилини для постійних відвідин своїх хрещеників і намагаються робити все для полегшення їх непростої долі, для того, щоб вони росли справжніми християнами.

«У малюків є все: одяг, іграшки, харчування, умови для проживання та професійний догляд, але не має основного - здоров’я та батьківської любові. Беручи на себе обов’язок духовного виховання я добре розумію, що можливо прийдеться в майбутньому дати і дах над головою, і я це зроблю», - сказала одна з хрещених мам.

Більшість з цих діточок, що проживають у будинку дитини, залишені батьками через вроджені вади і тяжкі захворювання. Вони, як ніякі інші діти, потребують безцінних хвилин радості, тепла і спілкування, яке під час кожного відвідування намагаються їм дарувати хрещені батьки та священики нашого храму.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького благочиння.

Причастя малюків.