ПРОСИМО ПРО ДОПОМОГУ!!!

14.02.2019

ПРОСИМО ДОПОМОГТИ!!!

Звертаємось до усіх брати та сестри і просимо про Вашу допомогу для Скрипчука Олега Володимировича!

Нещодавно і зовсім випадково в Олега виявили важкий діагноз - «Гострий мієлобласний лейкоз». Хвороба надзвичайно важка і потребує тривалого та виснажливого лікування...

Олег уже близько трьох років знаходиться на послуху архієрейського іподиякона митрополита Никодима. Добрий, щирий, відзивчивий, будучи віруючою людиною розуміє волю Божу, щиро молиться, а також бореться за можливість жити...

Олег знаходиться вже на лікуванні у Білорусії. Але щоб побороти важку хворобу і стати цілком здоровим потрібна велика сума грошей.

Звертаючись до людей доброї волі Владика Никодим каже: "Небайдужих, усіх хто знає Олега, всіх Вас брати і сестри просимо допомогти хто скільки може. Хтось копійкою, хтось молитвою чи добрим словом... Разом ми зможемо врятувати людське життя...".

Рідні Олега просять: "В нашій родині сталася біда. В нашого Олежика, раптово виявили страшну хворобу... Олегу лише 22 роки. Він дуже добрий, щирий, відвертий... Лікування довготривале і потребує дуже великих коштів. Необхідно пройти 5 хіміотерапій, а також потрібна буде трансплантація кісткового мозку. Зараз він перебуває на лікуванні у Мінську. Необхідна сума для родини непідйомна, тому вимушені просити вашої допомоги. Хто не може допомогти грошима, допоможіть молитвами..."

РЕКВІЗИТИ: Скрипчук Олег Володимирович. Номер карти: 5167 9855 6155 7703

Допоможемо РАЗОМ! Нехай сторицею Господь поверне Ваше милосердя та добре серце!

Прес-служба Житомирської єпархії.
Роздiл: 
Новости Епархии