Пройшли березневі збори духовенства Бердичівського благочиння

09.03.2019

П’ятого березня, у вівторок седмиці сирної, пройшли збори духовенства Бердичівського благочиння, які очолив благочинний округу архімандрит Варфоломій (Бойков).

На початку зустрічі священства голова зібрання розповів про питання, що піднімав Високопреосвященніший Никодим, Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський, на останньому засіданні єпархіальної ради. Зокрема, відбулось обговорення загальноцерковних тем. Владика висловив подяку духовенству та парафіянам храмів благочинь єпархії за вірність канонічній Українській Православній Церкві та її Предстоятелю, Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію. Отець благочинний повідомив, що під час засідання єпархіальної ради орденом Святителя Миколая Чудотворця було нагороджено трьох волонтерів, котрі здійснюють допомогу захисникам нашої держави у зоні проведення Операції об’єднаних сил (АТО).

На зборах духовенства Бердичівського округу розглядали питання церковної дисципліни, належного оформлення документації та діяльності відділів благочиння. Присутніх поінформували про функціонування каси взаємодопомоги «Братська кружка» із підтримки священнослужителів та їх рідних у випадку хвороби і виникнення складних життєвих обставин. Були надіслані кошти на лікування важкохворого Олега Скрипчука, який близько трьох років знаходиться на послуху архієрейського іподиякона Митрополита Никодима.

Під час зібрання священства архімандрит Варфоломій (Бойков) акцентував увагу на звершенні Богослужінь Великого Посту. Третього квітня буде проведено загальну сповідь духовенства Бердичівського округу, а дев’ятого – соборування.

Наближається Великий Піст – час покаяння, оновлення та очищення, час любові по відношенню до інших людей… Отець благочинний закликав мудро пройти поприще Великого посту, посилити подвиг молитви і любові до ближніх.

Прес-служба Бердичівського благочиння.