Село Дуплинки відвідав Володимир Литвин.

01.08.2012

Село Дуплинки відвідав Володимир Литвин.Село Дуплинки відвідав Володимир Литвин.

28 липня Православна Церква звершує пам'ять святого рівноапостольного великого князя Володимира, а також згадується день Хрещення Київської Русі.

У село Дуплинки Новоград-Волинського Преображенського округу прибув наш шанований земляк Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, для того щоб запалити блакитний вогник. Його супроводжували голова Житомирської обласної ради Й.Заполовський, голова Новоград-Волинської районної адміністрації С. Лавренюк, голова районної ради Ф.Весельський.

Настоятель Свято-Різдва Богородичного храму ієрей Сергій Матвійчук звершив молебень перед початком доброї справи та поздоровив Володимира Михайловича з днем Ангела і передав благословення та вітання правлячого Житомирською єпархією архієпископа Никодима.

На молитовну пам'ять отець Сергій подарував імениннику писаний образ святого рівноапостольного князя. У відповідь Володимир Литвин вручив священику іменний годинник.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського округу.

Село Дуплинки відвідав Володимир Литвин.