27.06.2012

Соборне Богослужіння Андрушівського благочиння.

27 червня, в день пам'яті пророка Єлісея, в Свято-Покровському храмі с. Гальчин зібрались священики Андрушівського благочиння для участі у Таїнстві сповіді та звершення Святої Євхаристії.

Соборне Богослужіння Андрушівського благочиння.

На початку Богослужіння духівник благочиння, прот. Володимир Мудло, прийняв сповідь у священиків, після якої відбулася Божественна Літургія, котру очолив клірик Свято-Миколаївського храму смт. Червоне, прот. Володимир Мудло, у співслужінні благочинного Андрушівського округу прот. Миколая Гавриліва, настоятеля Свято-Покровського храму с. Гальчин та духовенства благочиння.

Соборне Богослужіння Андрушівського благочиння.

Після Богослужіння відбулась зустріч духовенства Андрушівського благочиння з радником прем'єр-міністра України Петренко М.М., який прибув з благословіння Преосвященнішого Никодима архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського. В ході розмови священики спілкувались на різні тематики також цікавились питанням щодо ведення уроків християнської етики в загально та середньоосвітніх школах району, приводили приклад що на західних областях України такі факультативи в школі існують. Микола Миколайович відповів: «що, є закон України який дає право вільно заходити священику до школи та проводити бесіди зі школярами після уроків тобто позакласне читання на згоді з директором шкільного закладу, для цього можливий варіант зібрання підписів батьків учнів на прохання директору школи».

Прес-служба Андрушівського округу.