Соборне Богослужіння в с. Садове.

26.06.2012

Соборне Богослужіння в с. Садове.Соборне Богослужіння в с. Садове.

25.06.2012 року у Свято-Хрестовоздвиженському храмі с. Садове Коростишіського району відбулося соборне Богослужіння священників благочиння та народу на честь преподобного Онуфрія Великого, шанованого святого у цьому селі. З ініціативи отця благочинного, архімандрита Якова (Шумова), вперше за останні 17 років біля Святого Престолу молилися 9 священників та диякон. Перед Божественною Літургією відбулася сповідь духовенства. Зведений хор побожним співом допомагав прихожанам возносити свої молитви до Царя Небесного.

Соборне Богослужіння в с. Садове.Соборне Богослужіння в с. Садове.

У проповіді отець благочинний торкнувся теми любові до Бога, котра виражається чи не найбільше у суворих подвигах древніх монахів - пустельників. Були проведені паралелі з сьогоденним духовно - прохолодним життям наших сучасників і висловлене побажання проявляти любов до Святих Угодників Божих у читанні їх житія, молитві до них і відвідуванні храмів у дні пам'яті тих, хто хто на землі возлюбив Бога понад усе. Також отець Яків (Шумов) акцентував увагу на другій Заповіді Спасителя - любові до ближнього, яка виражається, зокрема, у нашому соборному служінні.

Соборне Богослужіння в с. Садове.Соборне Богослужіння в с. Садове.

Кілька теплих слів сказав благочинний настоятелю храму, протоієрею Георгію Боклану за те, що в храмі молитовно, чисто, звівся новий ошатний купол і Хрести, у вівтарі пономарюють п'ятеро хлопчаків, що свідчить про турботу за майбутнє нашої Церкви. Урочисту Хресну ходу супроводжував гучний дзвін, а закінчилось свято трапезою любові.

На зворотному шляху отець благочинний завітав до села Мінійки, що в Коростишівському районі. Тут зводиться новий храм Божий на честь Іоанна Богослова. Отець Яків разом з протоієреєм Георгієм Бокланом оглянули будівництво та спілкувалися про поточні справи.

Протоієрей Георгій Боклан.
Прес-служба Коростишівського благочинного округу.

Соборне Богослужіння в с. Садове.