Соборне служіння.

28.08.2012

Соборне служіння.Соборне служіння.

25 серпня, в суботу, Свято-Троїцький кафедральний собор об’єднав під своїм склепінням священнослужителів Новоград-Волинського Троїцького округу.

Наприкінці Успенського посту духовенство району зібралося для того, щоб належним чином підготуватися до свята Успіння Пресвятої Богородиці через участь у Таїнстві Покаяння. Духівник округу – насельник Свято-Георгіївського ставропігійного монастиря архімандрит Панкратій прийняв повідь священиків та надав мудрі і слушні поради щодо подальшого духовного вдосконалення священиків.

Соборне служіння.Соборне служіння.

Соборне богослужіння цього дня очолив благочинний, архієрейський намісник собору протоієрей Валентин Мороз. Літургічне дійство прикрашав спів обох хорів кафедрального собору. Під час богослужіння з проповіддю до прихожан звернувся соборний клірик - диякон Миколай Мізерний, який зауважив на тому, що в нас час християнство дуже тісно, подекуди, переплітається з язичництвом і окультизмом. Останнім часом широкої популярності в нашому регіоні набула секта Ольги Асауляк, адепти якої вважають себе православними християнами, приймають участь у таїнствах церковних, але при цьому, дотримуються іншого віровчення, відмінного від православного.

Соборне служіння.Соборне служіння.

Наприкінці Літургії протоієрей Валентин подякував священикам за тепле, молитовне спілкування. В своєму слові благочинний розкрив зміст рядового євангельського читання, в якому йшлося про зцілення Господом двох сліпців та закликав співбратів до роботи над собою, щоб мати справжню духовну зрячість, аби вести свою паству до Христа.

Після молитви священики продовжили спілкування за братською трапезою.

Цього ж дня були проведені збори округу, другі за цей місяць, на яких священнослужителі обговорили нагальні питання пастирського служіння та діяльності парафій.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького округу.

Соборне служіння.