Сповідь духовенства Бердичівського благочиння.

12.12.2012

Продовжується Різдвяний піст – час молитви і покаяння, час добрих справ і примирення з Богом, ближніми та собою. У переддень пам’яті Cвятого Апостола Андрія Первозванного з благословення Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, було звершено соборне Богослужіння у Свято-Миколаївському соборі з нагоди загальної сповіді духовенства Бердичівського благочиння. Священики різних парафій зібралися для духовного очищення, що є добрим прикладом для прихожан. Таїнство покаяння звершив духівник протоієрей Миколай Шпичка.

Різдвяний піст готує кожного православного християнина до зустрічі великого свята, коли радіють разом небо і земля, славлячи Різдво Христове. Це особливий час роботи над собою, своїм внутрішнім світом. Сповідь духовенства Бердичівського благочиння.Сповідь духовенства Бердичівського благочиння.Віруючі частіше приступають до Таїнства Сповіді і Причастя, прагнуть пильнувати за своїми словами та вчинками, за чистотою душі...

За доброю багаторічною традицією під час кожного посту священство Бердичівського благочиння проводить спільне Богослужіння та приступає до Таїнства Сповіді в Свято-Миколаївському соборі. Сам Господь установив Таїнство Покаяння, в котрому, як і у Хрещенні, віруючі після сповідування гріхів свідчать перед Богом про бажання змінитися на краще. Люди стають очищеними та отримують духовні сили на шляху до спасіння.

Дванадцятого грудня соборну Літургію очолив благочинний округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков. Цього дня в храмі були сповідники, які приступили до Таїнства Причастя. Сповідь духовенства Бердичівського благочиння.Сповідь духовенства Бердичівського благочиння.Прихожанка Галина Єгорова завжди поспішає на Богослужіння з особливими почуттями: «Я йду до храму за покликом серця і душі. Тут стихає біль, відступає тривога, і стає так легко! Люблю молитися в храмі Божому. А після Таїнства Сповіді та Причастя розцвітаєш душею…»

Після закінчення Богослужіння отець благочинний привітав причасників із прийняттям Святих Христових Таїн та закликав усіх частіше приступати до Таїнства Покаяння і Євхаристії: «У цей буденний день до Святої Сповіді зібрався сонм священиків. Кожний батюшка сповідався, і це має стати прикладом для вас та спонукати ревно готуватися до прийняття Святих Дарів. Таїнство Покаяння та Сповіді – це завжди важлива подія в духовному житті людини. Бажаю вам помочі Божої в несенні подвигу посту, щоб гідно зустріти Світле Різдво Христове».

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Сповідь духовенства Бердичівського благочиння.