Священик молитвенно відзначив свій день народження.

12.05.2013

8 травня свій день народження відзначив клірик Свято–Георгієвського храму смт. Черняхова ієрей Діонісій Грицаюк. Привітати отця Діонісія прибули батько - протоієрей Володимир Грицаюк, клірик Рівненської єпархії, старший брат - протоієрей Сергій Грицаюк, завідуючий канцелярії Житомирського єпархіального управління, та інші гості в священному сані.

Божественну літургію, в співслужінні духовенства, очолив настоятель храму архімандрит Климент (Пінчук).

За богослужінням сугубо підносились подячні молитви за священика Діонісія.

По закінчені таїнства Євхаристії о. настоятель привітав о. Діонісія з його особливим днем та побажав чесно та з ревністю нести своє пастирське служіння. Сонм духовенства проспівав винуватцю торжества многоліття, після чого ієрей Діонісій прийняв вітання прихожан.

Прес–служба округу приєднується до всіх теплих слів і вітає о. Діонісія з днем народження.

Прес–служба Черняхівсько-Червоноармійського округу.

Священик молитвенно відзначив свій день народження.