Священик привітав студентів із Днем Знань.

09.09.2013

У неділю 1 вересня в навчальних закладах м. Новограда-Волинського відбулися урочисті заходи з нагоди початку нового навчального року. На запрошення адміністрації Новоград-Волинського медичного коледжу, на Свято Знань був запрошений настоятель храму Святих Царських мучеників і страстотерпців протоієрей Петро Зінчук.

Священик привітав студентів та педагогічний колектив зі святом та побажав усім Божої допомоги, адже професія медика – найгуманніша, тому що вона покликана стояти на сторожі людського життя.

Наприкінці урочистостей було звершено молебень перед початком навчального року, усі присутні були окроплені святою водою та отримали в благословіння ікони Почаївської Божої Матері.

Також на погості перед храмом Святих Царських мучеників і страстотерпців було відслужено молебень перед початком навчального року для школярів та студентів. Молебень відбувався під відкритим небом, адже тимчасовий храм не зміг вмістити всіх бажаючих, оскільки помолитися та попросити Божої допомоги у навчанні до храму завітало багато дітей та молоді, серед яких були і вихованці недільної школи храму.

По завершенні молебню отець Петро окропив усіх святою водою, подарував іконки та книги з православними повчаннями.

Прес-служба храму Святих Царських мучеників і страстотерпців.

Священик привітав студентів із Днем Знань.