Священик звершив освячення оновленого приміщення сільського Будинку Культури!

14.11.2018

Настоятель Свято-Покровського храму с. Никонівки протоієрей Іоанн Попадич звершив освячення будівлі та привітав жителів і гостей села з радісною подією: «Сьогодні у нас святковий день. Нехай він подарує вам радість спілкування, чудовий настрій та приємні миті. Діяльність такого закладу є важливою у житті будь-якого міста чи села. Нехай таланти, даровані Богом, розквітнуть тут із новою силою! Гармонії вам та злагоди, нових звершень і успіхів, миру, добра та любові і Божого благословення!»

Засноване у 1805-му році, село переступило рубіж двохсотріччя. Воно шанує рідну минувшину і береже духовні традиції, вражає мальовничими краєвидами та пишається працелюбними трудівниками і творчими особистостями.

Прес-служба Бердичівського благочиння.