Святительський візит на Андрушівщину.

12.09.2013

12 вересня 2013 року, в містечку Андрушівка, у місцевому Свято-Різдво-Богородичному-Трьохсвятительському храмі було звершено урочисте соборне богослужіння. Цього дня у церкві зібралося чимало вірян та гостей, серед яких і представники міської та районної влади.

Святковий передзвін сповістив духовенству і богомольцям про приїзд правлячого архієрея, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима. Поважного гостя, як і зазвичай зустрічали із пахучим короваєм та квітами. Настоятель парафії, ієрей Іван Гнатюк, вручаючи Владиці хрест, попросив його святительських молитов та благословіння.

За богослужінням Високопреосвященнішому владиці співслужили: благочинний Андрушівського округу ієромонах Макарій (Гаврилів) та духовенство району. Молитва цього дня була особливо благодатною, адже у храм, для поклоніння вірних були надані часточки чесних мощей святих угодників Божих, а саме: святителя Луки Кримського, святого священномученика Павла Житомирського, преподобного Лаврентія Чернігівського, преподобного Агапіта Печерського та трьох святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого.

Після відправлення Божественної літургії, архієпископ Никодим, разом із духовенством та вірянами пройшли хресною ходою через містечко до Свято-Різдво-Богородичного храму, настоятелем якого є протоієрей Миколай Климчук. Під час пішої ходи було звершено молебень, завершення якого відбулося вже у храмі.

Владика Никодим подякував усім за молитви, наголосив на єдності у вірі, на щирості та відвертості у спілкуванні з Творцем, побажав жителям міста, щоб святі угодникі Божі, перед якими вони сьогодні молились почули їхні прохання, були ходатаями перед Богом та завжди оберігали і допомагали.

Присвяченні до 1025-річчя урочистості цього архіпастирського візиту продовжилися святковим концертом, де були представленні виступи світських та церковних хорів і колективів.

Святительський візит на Андрушівщину.