Святий рівноапостольний княже Володимире, моли Бога о нас!

01.08.2012

28 липня Православна Церква відзначає память святого рівноапостольного князя Володимира - просвітителя Святої Русі. В цей день свій День Ангела святкує настоятель Свято - Миколаївського храма села Зарічан протоієрей Володимир Ігнатюк.

Святий рівноапостольний княже Володимире, моли Бога о нас!Святий рівноапостольний княже Володимире, моли Бога о нас!

Божественну Літургію, в храмі, з нагоди свята, очолив благочинний житомирського районного округа прот. Богдан Лядобрук в співслужінні прот. Миколая Рибочка та настоятеля храма прот. Володимира Ігнатюка.

Після закінчення Літургії та Хресного ходу благочинний привітав настоятеля та прихожан зі святом, розповів про історію і значення цього свята для нас православних українців, про почитання св. князя Володимира як духовного нашого батька. Також благочинний привітав настоятеля, прот. Миколая Рибачка, побажав отцю Володимиру духовного спасіння і многія літа. Настоятеля привітали прихожани, гості та духовні чада, які прибули з міста Житомира.

В свою чергу отець Володимир поблагодарив всечесних отців за спільну молитву і привітання!

Прес-служба Житомирського районного округу.

Святий рівноапостольний княже Володимире, моли Бога о нас!