Святкування в Несолоні

01.09.2013

28 серпня село Несолонь відзначає своє престольне свято, адже храм у цьому селі освячений на честь Успіння Пресвятої Богородиці.

Радість святкування та євхаристичне єднання з прихожанами храму розділив благочинний Новоград-Волинського Троїцького округу протоієрей Валентин Мороз. Разом з благочинним на богослужіння прибули хор Свято-Троїцького кафедрального собору та паломники. Благочинному співслужили протоієрей Володимир Вантух, настоятель храму с. Барвинівка та ієрей Іоанн Фатич, настоятель храму с. Несолонь. Допомагав у службі протодиякон собору Миколай Мізерний.

Після богослужіння та спільного причастя, була звершена Хресна хода навколо храму з молебнем.

Того ж дня в селі відбулися й інші святкування, а саме - відкриття та освячення парку відпочинку та каплиці над історичним джерелом.

У святкуваннях взяли участь депутат Верховної ради України Володимир Михайлович Литвин, депутати обласної, міської та районної рад.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького округу.

Святкування в Несолоні.