18.09.2012

Святкування в селі Миньківці.

17 вересня в день памяті другого знайдення мощей свт. Митрофана, єп. Воронезького святкували в селі Миньківці, Андрушівського благочиння.

Святкування в селі Миньківці.

Святкове Богослужіння очолив Благочинний Андрушівського округу прот . Миколай Гаврилів, якому співслужили, настоятель храму ієрей Павел Гуцалюк, ієрей Назарій Палашовський і ієрей Святослав Гаврилів.

В проповіді Благочинного було сказано про життя святителя Митрофана, про його подвиги і його перво Святительство. Також Благочинний подякував тим благодійникам які приймають активну участь в зведенні храму в честь святителя Митрофана єпископа Воронезького, Святкування в селі Миньківці. підкреслив те що Господь дарував жителям села Миньківці такий великий шанс, возносити свої молитви в такому величному храмі, який є окрасою для жителів, який є тим корабликом який доставить їх до Царства небесного.

Також Благочинний наголосив на тому, що по молитвах Святителя Митрофана Господь допоможе укріпити віру православного народу, привернути ще більше і більше народу до істинної віри, добудувати свій храм, і торжественно освятити його.

Святителю Митрофане, моли Бога за нас грішних!

Прес-служба Андрушівського благочиння.