Свято Хрещення Господнього у Попільні

22.01.2014

18 січня 2014 року, у Навечір’я Богоявлення (Сочельник), у Свято-Миколаївському храмі селища Попільні благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис звершив Божественну літургію, а по тому і чин Великого освячення води в церковній криниці та привітав присутніх зі святом.

А 19 січня, у сам день Святого Богоявлення і Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, у Свято-Миколаївському храмі теж відбулася урочиста Божественна літургія.

У цей день, щоб піднести свої молитви Богові, у храмі зібралося доволі багато вірян – місцевих прихожан та гостей з навколишніх сіл. Співали дитячий і дорослий церковні хори, Разом з ними колядували і щедрували всі присутні в храмі.

Після закінчення богослужіння відбувся хресний хід та освячення води.

Насамкінець благочинний привітав усіх зі святом та окропив святою хрещенською водою.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Свято Хрещення Господнього у Попільні