Свято-Іаківлівський храм обласного центру відзначив своє престольне свято!

06.11.2013

5 листопада 2013 року, в день пам'яті святого праведного апостола Якова, брата Господнього по плоті, в місті Житомирі відбулися нарочиті торжества з нагоди святкування малої Пасхи, храмового дня Свято-Іаківлівського храму обласного центру.

У переддень свята було звершено урочистий хресний хід присвячений перенесенню до церкви ікони із частичкою чесних мощей святого апостола Якова. Хресною ходою від Спасо-Преображенського кафедрального собору до Свято-Іаківлівського храму пройшло чимало вірян, а також духовенства на чолі із правлячим архієреєм, архієпископом Житомирським і Новоград-Волинським.

Після завершення хресного ходу було звершено урочисте Всенічне Бдіння із читанням акафісту святому угоднику Божому апостолу Якову. Богослужіння у співслужінні духовенства міста та району очолив архієпископ Никодим. Протягом служби віруючі мали змогу помолитися та приклонитися до головної святині цього дня - мощей святого апостола Якова.

Наступного дня, 5 листопада, Свято-Іаківлівський храм приймав на молитву вірних житомирян та гостей. Святу Божественну літургію очолив архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владиці співслужило священство обласного центру, духовенство Житомирського району та окремі благочинні. У надзвичайній молитовності та благодатній атмосфері присутні у храмі возносили свої молитви до Бога та Його угодника святого апостола Якова, просили заступництва і допомоги.

Під час богослужіння архієрей рукоположив у священика студента заочного сектору Київської духовної семінарії диякона Михайла Піменова.

На закінчення літургії було звершено святковий хресний хід, після чого Владика привітав духовенство, настоятеля храму та усіх житомирян із визначним і нарочитим днем, побажав молитвенної підтримки та духовної опіки святого Христового апостола.

Свято-Іаківлівський храм обласного центру відзначив своє престольне свято!