Свято на парафії.

07.05.2013

Свято на парафії.В другий день Пасхи, коли звершуються пам'ять святого великомученика і побідоносця Георгія в с.Піщів, Новоград-Волинського Преображенського округу, у місцевому храмі Різдва Богородиці, була відслужена Божественна літургія.

До Причастя приступили вихованці недільої школи. Традиційно, після хресного ходу на паперті храму відбулася святкова вистава, підготовлена дітьми. У Великодніх сценках на прикладах квітки, метелика, деревця та зернини відкривався глибокий зміст Славного Христового Воскресіння.

Діти співали пісні, читали прозу, прославляючи Воскреслого Господа. Настоятель храму прот.Сергій Матвійчук подякував дітям за привітання, окремо виразив вдячність педагогу -організатору місцевої школи Зої Володимирівні Анхім у допомозі в організації такого маштабного свята. Священик подарував дітям солодощі та сувенірні крашанки. Свято закінчилося загальною трапезою.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

Свято на парафії.