10.08.2022

9 серпня 2022 року, в день пам'яті угодника Божого святого великомученика і цілителя Пантелеймона, лікарняний Свято-Пантелеймонівський храм міста Житомира, що на території другої міської лікарні відзначив своє Престольне свято.

Божественну літургію очолив благочинний Житомирського міського округу, настоятель Свято-Успенського Архієрейського собору протоієрей Віктор Голубовський.

Отцю благочинному співслужив настоятель храму протоієрей Вадим Шапран, а також духовенство із різних благочинь Житомирської єпархії. Святкова молитва у стінах храму зібрала чимало прихожан та гостей.

Наприкінці літургії відбувся хресний хід навколо церкви із окропленням святою водою та читанням Євангелії.

На завершення свята благочинний привітав настоятеля та прихожан із престольним торжеством