Свято Стрітення Господнього у Свято-Миколаївському храмі Попільні

22.02.2014

Свято Стрітення Господнього у Свято-Миколаївському храмі ПопільніСвято Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа встановлено на честь зустрічі Богонемовляти із старозавітним праведником Симеоном та пророчицею Анною. Присвячується воно Пречистій Діві Богородиці, до якої, власне, і були звернені пророчі слова про народження від неї Спасителя світу і нестерпний біль, який належить пережити Матері Божій, споглядаючи хресні муки свого єдинородного сина.

Тому й богослужіння у Свято-Миколаївському храмі селища Попільні цього дня, у суботу 15 лютого, розпочалося молебнем та акафістом Матері Божій.

По тому настоятель райцентрівського храму благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис звершив святу Божественну літургію.

Після Літургії віряни на чолі із священиком направились до церковної криниці для освячення води.

Протягом всього богослужіння в храмі царила атмосфера якогось особливого піднесення і урочистості. Після освячення води присутні із запаленими, щойно освяченими свічками підходили до хреста, щиро вітали один одного з святом, не поспішаючи розходитись по домівках.

15 лютого у нашій державі відзначається також День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів – цього року 25-річчя виведення радянських військ із Афганістану.

Під час організованого ветеранами афганської війни і місцевою владою мітингу біля пам’ятника воїнам-афганцям благочинний також відслужив панахиду по загиблих в Афганістані земляках.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Свято Стрітення Господнього у Свято-Миколаївському храмі Попільні