Свято у Жовтневому.

07.11.2013

Радісно та урочисто відзначають свято Казанської ікони Божої Матері у селі Жовтневе Попільнянського благочиння. Шість років тому у цей день була створена православна громада. Свято у Жовтневому.У радянські часи старовинний храм у центрі села за наказом атеїстичної влади було зруйновано. Довгий час у селі Жовтневе релігійне життя переживало занепад. Але завдяки старанням православних, віра яких не згасала не дивлячись ні на які заборони, поступово почала відроджуватись духовність у селі. Свято у Жовтневому.Після створення громади чотири роки богослужіння проводились у виділеному сільською радою приміщенні. А два роки тому у день святкування Казанської ікони Богородиці була відкрита тимчасова каплиця, поруч з якою було закладено фундамент майбутнього храму.

Привітати прихожан прибуло духовенство району. Після водосвятного молебну була відслужена Святкова Божественна літургія, яку очолив благочинний Попільнянського району протоієрей Петро Лис. Особливо приємним та радісним було святкування для віруючих, адже поряд вже ведеться будівництво храму. Усі присутні щиро молились та просили Божої допомоги для завершення розпочатої роботи.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Свято у Жовтневому.