11.09.2012

Торжества в Ружинському благочинні.

8 вересня, у день, коли Свята Православна Церква відзначає Стрітення ікони Пресвятої Богородиці Володимирської, в Ружинському благочинні відбулися торжества.

Настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму, що в селі Топори, протоієрей Йосиф Батько святкував День народження.

Торжества в Ружинському благочинні.

В храмі цього дня була звершена Божественна Літургія, яку очолив настоятель. Йому співслужили священики Ружинського благочиння протоієрей Володимир Бринзюк настоятель Свято-Параскевського храму с.Заріччя, ієромонах Максим (Осаволюк) настоятель Свято-Димитріївського храму с.Крилівка, ієрей Анатолій Колпак настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму с. Зарудинці.

Під час Літургії присутні богомольці мали можливість звершити Таїнство Покаяння та причаститись Святих Христових Таїнств.

З вітаннями в День народження звернувся до отця Йосифа благочинний Ружинського округу протоієрей Михаїл Маркевич. Отець Михаїл побажав протоієрею Йосифу здоров’я, мудрості, Божого благословення і допомоги в окормленні пасомих.

Торжества в Ружинському благочинні.

Також цього дня виповнилось п’ять років з дня освячення дзвіниці, біля Свято-Нікольського храму в Ружині. Окрасою дзвіниці є образ Володимирської ікони Божої Матері, викладений мозаїкою на стіні святині.

За традицією, в цей день священики відслужили молебен , під час якого віряни Ружинщини дякували Небесній Покровительці за те,що своїм Покровом боронить та захищає християнський люд від усіх лихоліть, зловорожих сил та нещасть. Адже для православних християн Богоматір завжди була й залишиться найвищим символом святості.

Прес-служба Ружинського благочиння.