У Бердичівському виправному центрі (№108), що на Житомирщині, в каплиці на честь Cвятого рівноапостольного князя Володимира засуджені відзначили Прощену неділю

22.03.2013

16 березня напередодні Прощеної неділі в каплиці на честь Cвятого рівноапостольного князя Володимира відправив святкове богослужіння настоятель Святогеоргіївської церкви м. Бердичева Української Православної Церкви протоієрей Андрій. Прийшло на Божественну Літургію в каплицю більше 40 віруючих засуджених, які після завершення відправи мали змогу поспілкуватись з настоятелем та отримати його благословення.

Протоієрей Андрій наголосив на важливості прощення у житті людини. Прощена неділя вважається першим кроком до дотримання Великого посту, тому її відзначають в останню неділю до початку цього посту. Після вечірньої служби в церкві відбувається спеціальний обряд прощення. Він полягає в тому, що всі люди, що знаходяться в храмі, просять вибачення один у одного, так як у Великий піст треба вступати з чистою душею.

З Прощеною неділею людина повинна відпускати всі погані думки і прагнути до покаяння, пам'ятаючи про непослух Адама і Єви. Церква закликає віруючих відмовитися від небезпечних гріховних задоволень і щиро увірувати в Господа.

Прес-служба управління
ДПтС України в Житомирській області.