07.02.2013

У день пам'яті митрополита Київського і Галицького Володимира (Богоявленського) архієпископ Никодим співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви.7 лютого 2013 року, виповнюється 95 років від дня мученицької кончини митрополита Київського і Галицького Володимира (Богоявленського). Цього дня архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим співслужив за Божественною літургією Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Володимиру в храмі преподобних Антонія та Феодосія Печерських Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

У день пам'яті митрополита Київського і Галицького Володимира (Богоявленського) архієпископ Никодим співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви.Окрім Житомирського архіпастиря, його Блаженству співслужили: митрополити – Бориспільський Антоній (керуючий справами УПЦ), Вишгородський і Чорнобильський Павел (намісник монастиря), архієпископи – Пантелеімон (Романовський), Харківський і Богодухівський Онуфрій, Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископи – Макарівський Іларій, Сумський і Охтирський Євлогій, Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, У день пам'яті митрополита Київського і Галицького Володимира (Богоявленського) архієпископ Никодим співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви.Єдинецький і Бричанський Никодим, Броварський Феодосій, вікарій Хабаровської єпархії єпископ Миколаївський Аристарх, Каменський і Алапаєвський Сергій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, а також духовенство м. Києва, насельники Лаври та гості у священному сані.

Після відправи священнослужителі та віруючі пройшли хресним ходом до місця мученицької кончини митрополита Володимира, що поруч із монастирем, де було відслужено молебень до священномученика Володимира.

Інформаційне джерело: Офіційний веб-сайт УПЦ