07.03.2014

У п'ятницю першої седмиці посту Житомирський архіпастир звершив літургію Напередосвячених Дарів у Свято-Покровському храмі м. Житомира.У п'ятницю першої седмиці посту Житомирський архіпастир звершив літургію Напередосвячених Дарів у Свято-Покровському храмі м. Житомира.7 березня 2014 року, в Свято-Покровському храмі міста Житомира було звершено святкову Божественну літургію Григорія Двоєслова (Напередосвячених Дарів).

Богослужіння відбулось архієрейським чином. Архієпископу Житомирському і Новоград-Волинському Никодиму співслужило духовенство парафії: секретар єпархії і настоятель храму архім. Олексій (Овсянніков), духівник єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв), клірики: ієр. Миколай Барнінець та ієр. Миколай Карпенко.

У п'ятницю першої седмиці посту Житомирський архіпастир звершив літургію Напередосвячених Дарів у Свято-Покровському храмі м. Житомира.У п'ятницю першої седмиці посту Житомирський архіпастир звершив літургію Напередосвячених Дарів у Свято-Покровському храмі м. Житомира.Після заамвонної молитви був відслужений уставний молебень із каноном святому великомученику Феодору Тирону та звершено чин освячення принесеного колива.

Освячене коливо, за уставом Православної церкви, в п'ятницю першого тижня Великого посту надається віруючим про згадку чуда, звершеного святим великомучеником Феодором.

Його Високопреосвященство, Владика Никодим у своєму напутньому слові проповіді, яке прозвучало на закінчення молитви, закликав духовенство та вірян приложити усі можливості аби гідно, із терпінням та смиренням пройти духовне поприще святої Чотиридесятниці. Архіпастир підкреслив важливість щирого покаяння та насамперед проявлення любові і добрих справ милосердя, як основи Великопісної духовної весняної пори.