У Свято-Миколаївському храмі селища Попільні діти молилися за мир

11.02.2014

У Свято-Миколаївському храмі селища Попільні діти молилися за мирУ неділю, 9 лютого, богослужіння у Свято-Миколаївському храмі селища Попільні розпочалося, як і зазвичай, акафістом та молебнем святителю Миколаю – архієпископу Мір Лікійських, чудотворцю, який є покровителем нашого селища.

По тому благочинний Попільнянського округу настоятель цього храму протоієрей Петро Лис звершив святу Божественну літургію.

У своїй недільній проповіді отець Петро розповів про підготовку до Великого Посту.

– Піст – це пора щирих молитов і покаянь, - наголосив, зокрема, отець Петро, - пора очищення і прощення, примирення і єднання в Господі. Цього постійно, а надто у Великий Піст, повинен прагнути кожен православний християнин, дбаючи про власне смирення і примноження любові один до одного і до Господа нашого Ісуса Христа.

Після завершення літургії з благословіння Предстоятеля УПЦ, у храмі було відслужено молебень за примноження любові за участю дітей.

Хлопчики і дівчатка, чимало з яких є вихованцями недільної школи, що діє при Свято-Миколаївському храмі, із запаленими свічками разом із дорослими молились за примноження любові, а відтак за зміцнення християнської віри, основою якої і є любов, за мир і спокій.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

У Свято-Миколаївському храмі селища Попільні діти молилися за мир