У Житомирі відзначили Престольне свято лікарняного храму!

09.08.2019

9 серпня 2019 року, Церква Христова вшановує пам'ять святого великомученика та цілителя Пантелеймона. Цей святий є по особливому шанований українським народом, адже до цілителя звертаються найбільше недужі та по чуйних молитвах отримують зцілення.

В цей день, на запрошення настоятеля протоієрея Георгія Мірчук, у Свято-Пантелеймонівський храм, що при Житомирській другій міській лікарні прибули священослужителі та чисельні віряни. Накануні престольного торжества у церкві відбулась святкова Всенічна із чином Літії. Вечірню молитву очолив настоятель парафії.

В сам день свята зранку відбувся урочистий молебінь із освяченням води. Богослужіння очолив протоієрей Григорій Рогальський, клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору. Служили літургію чисельні священики із міста Житомира, Житомирського районного та Бердичівського благочинь.

Важливо відмітити, що на торжество храму зібрались представники лікарняного корпусу, а також ті, хто проходить стаціонарний курс лікування.

На закінчення літургії відбувся урочистий хресний хід із читанням Євангелії та окропленням святою водою. Після цього настоятеля та громаду парафії присутні священики привітали зі святом. В свою чергу протоієрей Георгій щиро подякував усім за молитви та присутність.