«Уподобился еси купцу, ищущему добраго бисера…»

29.07.2012

«Уподобился еси купцу, ищущему добраго бисера, славнодержавный Владимире, на высоте стола седя матере градов, богоспасаемаго Киева; испытуя же и посылая к Царскому граду уведети православную веру…»

На День св.Володимира

Сьогодні 28 –е липня
День Володимира Святого
Із наших уст звучить молитва
Звучить мольба про допомогу

Ми молились за Україну
Щоб Бог їм дав щасливу долю
Хрещений батьку Володимир ,
До тебе,також, наше слово!

В цей день ти охрестив державу,
Що звалась Київськая Русь,
Могутньою вона була по праву,
Їй треба це звання вернуть.

Встань Володимир, подивися,
Як землю рідну продають.
Чужі церкви навкруг звелися,
Чужую віру нам несуть.

Чи ж думав ти,що таке буде,
Як у Дніпрі усіх хрестив?
Хай кожен віру не забуде,
Як хоче, щоби Бог любив…

Людмила Чумак.

В день рівноапостольного князя Володимира молитовно відзначив свій день ангела настоятель Свято-Різдва Богородичного храму села Носівки ієрей Володимир Підлісецький.

«Уподобился еси купцу, ищущему добраго бисера…»«Уподобился еси купцу, ищущему добраго бисера…»

Носівки – мальовниче село, яке розташоване на окраїні нашого району, і де бере початок річка Тетерів. Божественну Літургію здійснив благочинний Чуднівського округу? протоієрей Андрій Змієвський, йому співслужили настоятель храму ієрей Володимир, протоієрей Ярослав Комарницький, протоієрей Михаїл Шукост, духівник благочиння протоієрей Сергій Морозюк, ієрей Віктор Шапар, ієрей Віталій Петрик.

Після закінчення Літургії протоієрей Андрій привітав настоятеля з днем небесного покровителя та побажав «щоб вогник молитви не погасав в віддаленому містечку нашого благочиння».

Прес-служба Чуднівського округу.

«Уподобился еси купцу, ищущему добраго бисера…»