Урочисте богослужіння у Білилівці!

30.05.2018

28 травня 2018 року Свята Православна Церква святкує День Святого Духа.

З цієї нагоди та з нагоди храмового свята в Свято-Троїцькому храмі с. Білилівка Ружинського церковного округу відбулася Божественна літургія. В співслужінні священиків району та гостей з інших районів Житомирської єпархиї,очолив Богослужіння благочинний округу протоієрей Богдан Бабич.

Після запричасного до вірян із словом настанови звернувся настоятель храму святого апостола Іоана Богослова с. Топори Йосип Батько, священник розповів про значення Святої Трійці в житті православних християн та вірності благодаті дара Духа Святого.

Богослужіння закінчилося хресною ходою та співом многоліття, після яких прот. Богдан привітав настоятеля, духовенство та всіх присутніх із святом та побажав щоб Благодать Духа Святого завжди перебувала в нашому житті.

Прес-служба Ружинського благочиння.