В день пам'яті великомучениці Варвари Керуючий єпархією очолив престольне свято храму на Смолянці

17.12.2023

17 грудня 2023 року, в день пам’яті великомучениці Варвари, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, звершив святкову Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі, міста Житомира, що на Смолянському кладовищі.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Житомирської єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, благочинний Житомирського міського округу протоієрей Віктор Голубовський та настоятель храму протоієрей Стефан Періг.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання і молитва за припинення війни та мир в Україні.

Також були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

По завершенні Владика Никодим звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.

Пресслужба Житомирської єпархії.