В обласному центрі молитвенно вшанували покровительницю житомирян - преподобномученицю Анастасію Римляниню!

11.11.2013

11 листопада 2013 року, Свята Православна Христова Церква вшановує та молитовно відзначає день пам'яті сугодниці Божої - святої преподобномучениці Анастасії Римлянині. У місті Житомирі святкування проходять надзвичайно торжественно, оскільки саме до цієї святої житомиряни моляться та взивають як до своєї покровительниці.

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира знаходиться нижній храм названий в честь святої Анастасії Римлянині, тому з нагоди престольного свята було звершено урочисте богослужіння, котре очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. За Богослужінням Владиці співслужили: секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков), духівник єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв), окремі благочинні, клірики кафедрального собору, духовенство міста та інші.

Після прочитання заамвонної молитви був відслужений молебень та звершений святковий хресний хід навколо Преображенського собору.

Владика Никодим привітав прихожан із Днем пам'яті святої преподобномучениці Анастасії Римлянині, побажавши усім духовної підтримки та заступництва угодниці Божої, а також закликавши на усіх благословіння Боже.