«Великим той назветься в царстві Божому, хто одного із малих навчить…»

09.09.2012

«Великим той назветься в царстві Божому, хто одного із малих навчить…»«Великим той назветься в царстві Божому, хто одного із малих навчить…»

8 вересня розпочався новий навчальний рік у недільній школі, що діє при Свято-Миколаївському храмі в селищі Попільні.

Заняття, як і зазвичай, о десятій ранку розпочав загальною молитвою батюшка – благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис. Далі вчителі розповіли дітям про програму і план навчання.

Особливе значення цього року надаватиметься християнській етиці та моралі, дисципліні. Тому вчителі спільно з дітьми виробили правила поведінки вихованців недільної школи не лише в храмі і в недільній школі, а й в гімназії, учнями якої більшість із них є, вдома. В основу цих правил покладені заповіді Божі.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

«Великим той назветься в царстві Божому, хто одного із малих навчить…»