Вербна неділя: святкова зустріч священика з вихованцями школи-інтернату!

22.04.2019

У Вербну неділю настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» на території Бердичівської міської лікарні протоієрей Роман Бойков привітав вихованців КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» з празником Входу Господнього в Єрусалим і поділився з дітьми святковою радістю.

Кожної неділі у школі-інтернаті проходять зустрічі священиків Бердичівського благочиння з учнями навчального закладу. Разом із викладачами Недільних шкіл при Свято-Миколаївському соборі та храмі ікони Божої Матері «Цілителька» вони проводять години духовного спілкування. Добрим другом став для малюків та старшокласників протоієрей Роман Бойков. Дізнавшись про черговий приїзд батюшки, вони гостинно зустріли його на ґанку інтернату. Радо віталися й просили у священика благословення…

Двадцять першого квітня, у день, що знаменує Вхід Господній в Єрусалим, у Неділю Ваій, або Цвітоносну чи Вербну, шкільний вестибюль зазеленів вітами верби. Усміхнені діти з букетиками в руках чекали особливих хвилин, і було сонячно та світло від їх чистих поглядів і щирості почуттів. Отець Роман привітав школярів та вихователів із великим християнським святом і звершив освячення гілочок верби, подарувавши кожній дитині натільний хрестик. Не передати словами ті почуття, якими сяяли обличчя дівчаток і хлопців. Мабуть, ще більше радів священик, влаштувавши дітлахам маленьке свято з великим змістом. «Нехай дотик освяченої верби подарує вам здоров’я і гарний настрій, – побажав протоієрей Роман Бойков своїм юним друзям. – Нехай Господь оберігає вас! Уже близько свято Воскресіння Христового. Зичу вам зустріти його з добрими думками і прагненнями».

Гілочки тоненькі, котики пухнасті,
Хай несуть у хату радість, мир і щастя,
Хай несуть у серце радість воскресіння
Хай направлять наші душі до спасіння…

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Роздiл: 
Новости Благочиний