Від Свято-Миколаївського собору м. Бердичева передано вантаж із продуктами для військових ЗСУ, вимушених переселенців та потребуючих

08.12.2023

Восьмого грудня духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору передали до Гуманітарного штабу Бердичівщини вантаж із продуктами харчування.

У п’ятницю седмиці 27-ї після П’ятидесятниці, в день Віддання свята Введення у храм Пресвятої Богородиці, від Свято-Миколаївського собору (настоятель – благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій /Бойков/) відправили чергову партію допомоги для потреб Збройних Сил України, вимушених переселенців та нужденних. До Гуманітарного штабу Бердичівщини привезли продукти харчування: крупи, яблука, буряки, консервацію, упаковки з чаєм і бутильовану воду.

Протягом 653-х днів війни в Україні духовенством та парафіянами головного храму благочиння передано понад 50 вантажів із допомогою різного спрямування.

Підтримка українців дуже важлива для воїнів, які нині боронять рідну землю і захищають наш спокій. Нехай Господь оберігає мужніх синів та дочок України, а Матір Божа покриває Своїм небесним омофором!

Пресслужба Бердичівського благочиння.