Відбулась сповідь духовенства Коростишівського благочиння.

08.03.2014

8 березня 2014 року, в день почитання Христовою Церквою святого великомученика Феодора Тирона, відбулась соборна Божественна літургія святителя Іоанна Златоустого у нижньому храмі на честь святого рівноапостольного князя Володимира Великого, головного Свято-Різдво-Богородичного храму міста Коростишева.

Напередодні ввечері, духовенство району приступило до таїнства сповіді, яку провів духівник округу, протоієрей Олександр Строк. Відвідати благочиння та очолити спільне Євхаристичне єднання, прибув керуючий єпархією, Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. За богослужінням Владиці співслужив благочинний Коростишівського округу, архім. Яків (Шумов) та священство району.

Разом помолитися на архієрейську літургію у храмі зібралося доволі багато вірян, чимало із них приступили до Святих Христових Таїн. Наприкінці молитви Його Високопреосвященство звернувся до присутніх із настановчим словом, привітав із закінченням першої седмиці святої Чотиридесятниці, побажав у милості та підтримці Божій, у терпінні та любові пройти поприще Великого посту та із радістю духовною молитвенно зустріти сяйво Христового Воскресіння.

Відбулась сповідь духовенства Коростишівського благочиння.